ABL-22.1184MHZ-B2
Mfr.Part #
ABL-22.1184MHZ-B2
Manufacturer
Abracon
Package/Case
Datasheet
ABL-22.1184MHZ-B2
Description
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF TH
Stock
5303
Manufacturer :
Abracon
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
22.1184 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C